Renato i Marinela Zagorščak, bivši učenici naše škole koji žive i rade u Cardiffu, posjetili su nas i sa svima zainteresiranima podijelili svoje dojmove o Walesu i Ujedinjenom Kraljevstvu. Govorili su o svom poslovnom i privatnom životu, o multikulturalnosti koja ih u Cardiffu okružuje, o navikama i detaljima koji su ih iznenadili u pozitivnom ili negativnom smislu, na koje se trebalo priviknuti ili koji im nedostaju. Dotaknuli su i temu studiranja u EU i Brexita te izazova i brojnih aspekata svakodnevice kojima su se uspješno uklopili u novi način života izvan Hrvatske.

Zahvaljujemo Renatu i Marineli što su za nas odvojili vrijeme tijekom svog kratkog boravka u Koprivnici i veselimo se sljedećem susretu.

Martina Grgac, prof.