Nakon revizije Državnog povjerenstva naši Sven Džendžo i Nikolina Isabella Van Bregt iz 2. d razreda pozvani su na Državno natjecanje iz matematike! Veselimo se njihovom uspjehu te čestitamo i mentoru učenika, profesoru Igoru Fuliru.

Osim Svena i Nikoline još je nekoliko naših gimnazijalaca postiglo odlične rezultate na županijskoj razini Natjecanja iz matematike koje je održano 26. veljače 2024.  u našoj Gimnaziji.

Dora Fucak osvojila je 2. mjesto u kategoriji 1A dok je u istoj kategoriji Nika Zemljak osvojila 3. mjesto. Josip Kolarić i Luka Šimunija osvojili su ista mjesta u kategoriji 1B. Ema Kresonja bila je 5. u kategoriji 2B. Jana Salajec bila je 2. u kategoriji 3A, a Martin Majerus u kategoriji 3B. Učenici Helena Lesar i Fran Filipović osvojili su 4. i 6. mjesto u kategoriji 4B.

Mentori su učenicima profesori Lidija Lauš Leščan, Petra Žiga, Hrvoje Petrović i Ivan Piskač.

Komentari