Dana 5. ožujka 2024. godine u dvorani Srednje škole Koprivnica održano je Županijsko natjecanje u futsalu. Natjecale su se tri ženske i tri muške ekipe od kojih je jedna predstavljala našu Gimnaziju. Naši dečki odigrali su sjajne utakmice te u svakoj pobijedili. Igrali su s učenicima iz Gimnazije dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac i Srednje škole „Ivan Seljanec“ Križevci. Zahvaljujući izvrsnim rezultatima čeka ih državna razina natjecanja za koje će ih, kao i dosad, pripremati profesor Ranko Gojković. U ženskoj kategoriji pobijedile su djevojke iz Srednje škole Koprivnica koje će praviti društvo našim gimnazijalcima u daljnjem natjecanju. Pohvaljujemo sve ekipe koje su sudjelovale i nadamo se novim izvrsnim rezultatima naših dečki.

BRAVO!

Darija Janić. 2. g