Osnovna škola „Antun Nemčić Gostovinski“ 7. ožujka bila je domaćin županijskog Natjecanja iz kemije na kojem su naši učenici ostvarili izvrsne rezultate, a čak šesnaestero naših gimnazijalaca dobilo je poziv na županijsku razinu natjecanja.

U kategoriji prvih razreda 1. mjesto osvojio je Endi Crnjak, 2. mjesto Josip Kolarić, a 3. mjesto Roko Lokotar. Njihove su mentorice profesorice Mišela Lokotar i Kristina Bukvić.

U kategoriji drugih razreda na 1. mjestu je Jakov Jurić, a na 2. mjestu Nikolina Isabella Marija Van Bregt. Njihova je mentorica profesorica Kristina Bukvić.

U kategoriji trećih razreda 1. mjesto zauzela je Jana Salajec, 2. mjesto Leo Bradić, a  3. mjesto Ana Vondraček. Njihova je mentorica Kristina Bukvić.

Među maturantima Karlo List osvojio je 1. mjesto, a Sara Salajpal 2. mjesto. Njihova je mentorica profesorica Mišela Lokotar.

Čestitamo svima na uspješnom sudjelovanju!

Kristina Bukvić, prof.