Tradicija se nastavlja. Kao i proteklih godina, i ove školske godine pub kviz Kvizoljupci krenuo je u akciju. Ostvaren je rekordni broj prijava jer su se za sudjelovanje u kvizu prijavile 34 ekipe s ukupno 136 sudionika. Stoga, organizirat će se četiri polufinala te finale kviza za Dan škole. Iz svakog polufinala tri prvoplasirane ekipe plasirat će se izravno u finale.

U ponedjeljak, 27. studenoga 2023. održali smo prvo kolo Kvizoljubaca. Sudjelovale su ekipe: Mineralwasser, Supersportaši, Gekači i uljez, Lubeničari, Ljepotice i Mata, Kuzminec i  Krema za ruke. Prvo mjesto zauzela je ekipa Mineralwasser u sastavu Suton, Blažek, Sović i Kovačević. Drugi su bili Ljepotice i Mata (Tetec, Zmaić, Matijašić, Ustundag), a treći Supersportaši (Perika, Vutuc, Milanović, Šimek).

Čestitamo svim sudionicima, a ostale gimnazijalce pozivamo da nam se kao gledatelji pridruže na sljedećem polufinalu, 18. prosinca 2023.

Organizatori i voditelji kviza su profesori Ana-Marija Martan, Maja Maček Treščec, Gordana Trnski i Zvonimir Treščec.

Komentari