U petak, 10. ožujka 2023. godine, održano je županijsko Natjecanje iz biologije u Osnovnoj školi „Đuro Ester“ Koprivnica.

Na natjecanju je sudjelovalo devet učenika naše škole koji su i ove godine postigli odlične rezultate. Osvojili su prva mjesta u kategoriji prvih, drugih i trećih razreda.

U kategoriji prvih razreda prvo je mjesto osvojio Lovro Begović, treće Sara Višak, a peto Gregor Gašparić.

U kategoriji drugih razreda prvo je mjesto pripalo Luciji Peroš-Milošević, četvrto mjesto osvojio je Leo Bradić, a peto Ana Vondraček.

Lorena Crnjak bila je prva među učenicima trećih razreda,  a Borna Sočev četvrti.

U kategoriji četvrtih razreda četvrto mjesto pripalo je Dunji Međurečan.

Mentori učenicima bile su profesorice Sanja Mikulić, Mišela Lokotar i Ljerka Gazdek te profesor Miroslav Samardžić.

Čestitke svim učenicima!

Ljerka Gazdek