U utorak 14. ožujka održano je Županijsko natjecanje iz povijesti. Domaćin natjecanja bila je osnovna škola Ljudevita Modeca, a naši su učenici tamo ostvarili vrlo dobre rezultate.

U konkurenciji prvih razreda prva tri mjesta osvojili su: Emil Kukec (1. b), Karla Vitanović (1. b) te Karlo Radošević (1. a). Mentorica učenicima je Ana-Marija Martan.

U konkurenciji drugih razreda prva tri mjesta osvojili su: Lana Stanešić (2. g), Viktor Petrović (2. d) te Šimun Jalšić (2. b). Mentorica učenicima je Maja Maček Treščec.

U konkurenciji trećih razreda treće mjesto osvojila je Ivona Brkić (3. d). Mentorica učenice je Gordana Trnski.

U posljednjoj skupini, četvrtih razreda, drugo i treće mjesto osvojili su: Lucija Benotić (4.c) i Noah Betlehem (4. b). Mentorica učenicima je Gordana Trnski.

Čestitamo svim učenicima na sudjelovanju i plasmanu i iščekujemo pozive na državno natjecanje.

Ana-Marija Martan, prof.