Naši gimnazijalci danas su u Domoljubu sudjelovali na međuopćinskom LiDraNu i u svim prijavljenim kategorijama svojim su radovima ili izvedbama predloženi za županijsku razinu. U literarnom izrazu sudjelovali su Saša Rumek (1. c), Luka Kiš (2. d) i dvojac iz 4. d Martin Barberic i Josip Mikulić.

U dramskoj izvedbi okušali su se Lana Jaković iz 1. d i Matej Barberic iz 4. d koji se natjecao i u novinarskom izrazu.

Radioigru „Jesu li to moji prijatelji?“ osmislili su, tehnički realizirali i odglumili Martin Barberic (4. d), Dinko Blažek (2. d), Luka Kiš (2. d), Korina Kvakarić (1. g), Barbara Filipović (2. a), Josipa Mikulec (2. a), Tara Tetec (2. a), Zita Zmaić (2. a), Patrik Kautero (2. d), Marko Kovač (2. d) i Josip Mikulić (4. d).

Na županijsku razinu idu Lana Jaković (dramski izraz), Saša Rumek i Josip Mikulić (literarni izraz), Martin Barberic (novinarski izraz) i autori radioigre.

Lani i Saši mentorica je profesorica Romana Šutalo, Martinu Barbericu profesorica Ana Marija Međimorec, a kreatorima radioigre profesorica Lidija Novosel.

Čestitamo svima i želimo puno uspjeha na županijskom LiDraNu u Križevcima.

Komentari