Dana 8. i 9. prosinca učenice i učenici naše Škole drugi su put u povijesti predstavljali Školu na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u plivanju za srednje škole. Natjecanje se kao i lani održalo u Rijeci. U pratnji profesora Ranka Gojkovića našu  su Školu u kategoriji djevojaka predstavljale: Petra Kovačević (2.G), Žana Šipek (3.B), Leonarda Mihoci (3.D), Rea Šijak te Katarina Kerečin (4.C). Ekipu mladića činili si: Pavel Pahek Remenar (1.D), Marko Franjo (2.G), Marko Milanović (3.A), Karlo Đurđ (3.D) i Ivan Sinjeri (4.D). U kategoriji djevojaka natjecalo se 19 ekipa, a kod mladića 20. Naše su plivačice zauzele 15. mjesto, dok su plivači osvojili 10. mjesto. Vrijedi spomenuti našeg maturanta Ivana Sinjerija koji je u disciplini 50 metara leptir zauzeo visoko 3. mjesto.

Čestitamo našim učenicima na odličnom uspjehu i vidimo se dogodine!