Tijekom prošlog tjedna naši učenici bili su domaćini učenicima iz njemačkog gradića Ahausa iz kojeg je stiglo šestero učenika u pratnji dviju profesorica. Učenici Geografske grupe Petra Kovačević, Pia Marija Crnković, Neva Seleš, Lana Bazijanec, Marija Slobođanac, Zita Zmaić, Dinko Blažek, Simon Sović, Janko Suton i Luka Kiš te profesori Maja Maček Treščec, Zvonimir Treščec, Ana-Marija Martan i Kristina Bukvić pobrinuli su se da se naši gosti osjećaju ugodno te uživaju u pripremljenom programu i aktivnostima. Goste smo, osim po Koprivnici, vodili i u Zagreb, Đurđevac i Accredo centar. U ovih nekoliko dana naša su prijateljstva još više očvrsnula, ispunjena lijepim doživljajima i uspomenama. Sretni smo što je naš projekt završio novim i lijepim poznanstvima te s puno naučenog i proživljenog.

Kristina Bukvić, mag. educ. biol. et chem.

Komentari