U srijedu, 10. studenoga 2021., u našoj školi je održana ATOM liga – ekipno natjecanje učenika osnovnih i srednjih škola u znanju iz matematike, fizike i kemije, a provodi se u dva kola (zimsko i ljetno).  Ovim ekipnim natjecanjem naši su učenici, matematičkih razreda, u svim kategorijama osvojili odlične rezultate. Učenici 1.d razreda osvojili su 21., 29. i 31. mjesto od 70 natjecateljskih ekipa, učenici 2.d razreda, Fabian Perošić, Karlo List i Domagoj Svržnjak osvojili su 6. mjesto od 47 natjecateljskih ekipa, učenici 3.d razreda, Josip Mikulić, Teo Čokonaj i Dunja Međurečan, osvojili su 1. mjesto od 34 natjecateljske ekipe, a učenici 4.d razreda, Lovro Klobučar, Luka Barešić i Klara Šerbetar osvojili su 5. mjesto od 27 natjecateljskih ekipa. Učenici su ekipnim natjecanjem razvijali duh zajedništva, učili međusobno komunicirati i surađivati te razvijali interes za dodatni rad u STEM području. Čestitamo na plasmanu i želimo puno uspjeha na proljetnom kolu!

Kristina Bukvić

Komentari