U četvrtak, 28. listopada 2021., u šumi „Borik“ u Đurđevcu održalo se Županijsko natjecanje u krosu za mladiće i djevojke srednjih i osnovnih škola. U konkurenciji djevojaka za našu su školu nastupile Anja Slavinić, Tara Rušak, Nika Dedi i Lara Zvonar zauzevši 2., 4., 5. i 6. mjesto pojedinačno. U muškoj konkurenciji nastupili su Erik Erdelji, Šimun Šabijan, Lovro Gal i Filip Krušelj zauzevši 1., 4., 8. i 9. mjesto pojedinačno. Mladići su nastupali pod vodstvom profesorice Natalije Šalamon, a djevojke pod vodstvom profesora Filipa Šalamona. Obje su ekipe osvojile 1. mjesto i plasirale se na Završnicu državnog prvenstva školskih sportskih društava koja bi se trebala održati u Poreču 24. i 25. studenoga 2021.

Čestitamo učenicima i njihovim profesorima te im želimo puno sreće i uspjeha u Poreču!

Anja Slavinić, 2.a

Komentari