Kad su svi učenici završili sa svojim školskim obavezama i započeli tako željene praznike, Jakov Gregurić iz 1.b, Lovro Priselec iz 2.d, Lovro Koštić iz 3.d i Marin Pranić, Borna Mikačić, Jakov Hemetek, Lucas Gečić, Iva Tonklin, Linda Terzić, Ema Vinković i Klara Smiljanić iz 2.a predstavljali su svoju Gimnaziju “Fran Galović” Koprivnica na Sajmu vještina koji je organizirala Knjižnica i čitaonica “Fran Galović” Koprivnica. Učenici su predstavili pub kviz, razvoj aplikacija, objektno programiranje u C# za 3D printere te GeoGebra aplete za dinamičnu matematiku. Predstavljanje je bilo namijenjeno djeci i učenicima zainteresiranima za robotiku i STEM područje. Održano je 18. 6. 2021. Iako je dan bio vruć i igrala je naša nogometna reprezentacija, uspješno su odrađene sve aktivnosti.

Mentori učenicima su bili Marina Njerš i Danijel Kolarić.

Komentari