Učenici Gimnazije “Fran Galović” Koprivnica su i ove godine postigli izvrstan uspjeh na županijskom natjecanju u poznavanju engleskoga jezika. Sudjelovalo je ukupno 49 učenika 8. razreda te 2. i 4. razreda srednjih škola. Zbog epidemioloških mjera učenici su testove razumijevanja slušanjem i čitanjem rješavali u matičnim školama pod nadzorom profesora koji im nisu mentori. Nakon završenog testiranja u matičnim školama prosudbeno povjerenstvo je obavilo ispravljanje i objavu rezultata u školi domaćinu županijskoga natjecanja, OŠ “Braća Radić” Koprivnica.
1. mjesto u kategoriji četvrtog razreda gimnazije osvojio je Viktor Krušelj (mentorica: Martina Grgac, prof). dok 2. mjesto dijele Borna Brlošić, Tvrtko Felak i Marta Kunštić (mentorica: Jasna Kraljić-Cmrk, prof.). U kategoriji drugog razreda gimnazije, drugo mjesto je osvojila Klara Smiljanić (mentorica: Jasna Kraljić-Cmrk, prof.), a treće Mia Sremec (mentor: Miodrag Maričić, prof.). Čestitke učenicima i mentorima!

Martina Grgac, prof.
Gimnazija “Fran Galović” Koprivnica

Komentari