Dana 13. studenoga u našoj školi gostovali su zanimljivi gosti. Profesorica engleskog jezika Helena  Knežević i koprivnički liječnik dr. Igor Žabić priredili su nam zanimljivo predavanje o Kini. Naime, oni su tijekom ljeta putovali tom velikom zemljom pa su nam danas prezentirali kako organizirati put u Kinu,  rezervirati smještaj, unaprijed rezervirati karte za vlak  i sl. Također su nam ispričali zanimljive dogodovštine o povijesnim, prirodnim i  i kulturnim  znamenitostima  koje su posjetili.

Ovom izuzetno zanimljivom predavanju  prisustvovali su  polaznici Povijesne i Geografske grupe te njihove profesorice: Ana Marija Martan, Gordana Trnski, Maja Maček Treščec i Ana Marija Međimorec.

                                                                      Gordana Trnski, prof.

Komentari