dav

Školska olimpijada je sportsko natjecanje koje okuplja brojne učenike nižih razreda koprivničkih osnovnih škola. Osnovci se natječu u raznim disciplinama, od utrka, skoka u dalj, bacanja loptice, do graničara i nogometa.

Olimpijadu organizira Društvo naša djeca Koprivnica u partnerstvu sa Zajednicom sportskih udruga grada Koprivnice, Gimnazijom „Fran Galović“ Koprivnica, Srednjom školom Koprivnica i Obrtničkom školom Koprivnica te pod pokroviteljstvom Grada Koprivnice.

Natjecanja u Školske olimpijade ove godine odvijala su se u petak, 08. 11. 2019. u dvorani Srednje škole.

Gimnazijske sportašice s profesoricom Marinom Tomac-Rojčević volontirale su na ovom natjecanju kao sutkinje atletskih disciplina i graničara, a malim sportašima dijelile su i medalje.

Volontirale su učenice: Katarina Kerečin, Petra Šmic, Iva Tonklin, Patricija Jagustin, Anja Rojčević, Tara Rušak. Lana Strugar i Gabrijela Mikulec.

Komentari