U ponedjeljak će se u našoj školi održati Medijski dan, završnica ovogodišnjega školskog projekta Medijska gradionica GFG-a. Bit će to prilika da se osvrnemo na prijeđeni put stjecanja i dijeljenja znanja o medijima. Povjerenstvo će uručiti nagrade najuspješnijima na natječaju Medijske gradionice, a zatim će priznanja dobiti učenici koji su bili istinski nositelji projekta.

Na kraju se družimo uz glazbu u odabiru Hard Rock Cafea.

Vidimo se u školskoj zbornici u 11 sati!

MEDIJSKI DAN GIMNAZIJE „FRAN GALOVIĆ“

  1. lipnja 2019.

PROGRAM

11.00  otvorenje Medijskoga dana

11.15   prezentacija projekta Medijska gradionica

11.30   proglašenje najboljih radova pristiglih na natječaj Medijske gradionice

11.45   predstavljanje nagrađenih videouradaka i medijskih tekstova

12.00   dodjela priznanja, pohvalnica i zahvalnica

12.30   projekcija emisije Izgradi šareno

13.00  promocija zbornika

13.15  domjenak

 

Komentari