U sklopu školskoga projekta Medijska gradionica GFG-a u travnju je raspisan natječaj za najbolji multimedijski uradak i najbolji medijski članak. Povjerenstvo koje su činile dr. sc. Lidija Dujić, Iva Bolfek, prof., i Astrid Nox, prof., odabralo je najbolje radove, i to po dva u svakoj kategoriji.

U kategoriji multimedijskih radova najbolji je kratki film Mamac maturanta Patrika Ivačića. Drugo je mjesto pripalo lažnom dokumentarcu Uvođenje 5. razreda gimnazije čije su autorice Blanka Bunić i Paula Punek, učenice 2. e razreda.

Od pristiglih medijskih članaka u drugoj kategoriji najboljim je proglašen osvrt Predavanje o medijskim publikama za genzeovce autorica Nine Hudić i Ivane Kolarić, učenica 2. c i 2. e razreda. Drugo mjesto dodijeljeno je tematskom članku Koliko Koprivničanci čitaju Petre Jakopiček, učenice 3. g.

Nagrade će učenicima biti dodijeljene na Medijskome danu koji će se održati 10. lipnja od 11 do 14 sati u zbornici škole.

Čestitamo nagrađenima i zahvaljujemo svima koji su svoje radove poslali na natječaj.

tim Medijske gradionice GFG-a

Komentari