Gimnazija „Fran Galović“ u završnici ovogodišnjega školskog projekta Medijska gradionica raspisuje natječaj za najbolji učenički uradak na temu U svijetu medija, i to u dvjema kategorijama:

• medijski tekst
  • multimedijski uradak.

Na natječaju mogu sudjelovati svi učenici Gimnazije „Fran Galović“, samostalno ili u timu.

Autorima najboljih radova omogućit će se pohađanje Škole medijske kulture „Dr. Ante Peterlić“ (ili iznos kotizacije). Autor najboljeg medijskog teksta dobit će nagradne bodove za upis na studijske programe Sveučilišta Sjever* Novinarstvo i Multimedija, oblikovanje i primjena.

Svi filmski radovi izravno se prijavljuju na Four River Film Festival 2019.

Proglašenje najboljih i prezentacija uradaka bit će u lipnju na Medijskom danu Gimnazije „Fran Galović“.

Natječaj je otvoren do 15. svibnja 2019. Radove slati na adresu franzine.gfg@gmail.com ili gimnazija-fran-galovic@kc.t-com.hr (predmet: Za Medijsku gradionicu).

Radujemo se vašim kreativnim ostvarenjima!

projektni tim MG-a

*Od akademske godine 2020./2021.