Na državnom Natjecanju iz odbojke, održanom od 27. do 29. ožujka u Poreču, koprivnički gimnazijalci ostali su bez plasmana u četvrtfinale usprkos vrlo dobroj igri.

Naši učenici poraženi su od Gimnazije Požega rezultatom 2 : 1 te od Medicinske škole „Ante Kuzmanić“ Zadar rezultatom 2 : 0. Mladići su nastupali u sastavu Antonio Valent, Jan Stunja, Martin Vedriš, Matej Igrić, Matija Gerić, Dorian Jakupak, Florijan Mikor, Fran Bedeković Arnaut, Ivan Gajari, Jakov Jug i Dorian Komljenović pod mentorstvom profesora Filipa Šalamona.

Valja napomenuti da je ovo prvo državno natjecanje za odbojkašku ekipu Gimnazije „Fran Galović“ te da Koprivnica nema muški odbojkaški klub. Zahvaljujemo organizatorima turnira i nadamo se da će ovaj rezultat biti motivacija za daljnja natjecanja.

Filip Šalamon, prof.

Komentari