Strukovna škola Đurđevac bila je 14. ožujka 2019. domaćin županijskog Natjecanja u krosu za djevojke i mladiće.

U konkurenciji više srednjih škola iz Koprivnice, Đurđevca i Križevaca nastupale su i dvije ekipe naše škole. Djevojke su osvojile drugo mjesto, odmah iza vrlo dobre Gimnazije Ivana Zakmardija Dijankovečkog iz Križevaca. Naši mladići otrčali su dobru utrku te osvojili prvo mjesto. Time su izborili nastup na državnom natjecanju u Poreču koje se održava 24. i 25. ožujka.

Mladići su nastupili u sastavu Marko Gregurec, Antonio Tumpić, Erik Erdelji i Albert Rušak. Djevojke su nastupile u sastavu Sara Delimar, Ines Kolar, Hannah Vuljak i Nika Strahija. Mentori su učenicima profesori Marina Tomac-Rojčević i Filip Šalamon.

Dečkima želimo dobru utrku i puno uspjeha na državnom natjecanju.

Filip Šalamon, prof.

Komentari