Na ovogodišnjem državnom Natjecanju iz badmintona, održanom u Zadru od 6. do 8. ožujka, sudjelovale su naša muška i ženska školska ekipa. Iako možemo biti nesretni zbog lošeg ždrijeba koji nas je svrstao u skupinu s favoritima prvenstva, zadovoljni smo prikazanom igrom i vrlo je malo nedostajalo da postanemo iznenađenje prvenstva.

Manjak veselja zbog rezultata nadoknadio je predivan hotel s četirima zvjezdicama u kojem smo bili smješteni. Unutarnji i vanjski bazen, odlična hrana, prekrasne prostrane sobe i okoliš bile su nam dovoljna utješna nagrada. Zbog toga nastavljamo s treninzima – kako bismo se mogli radovati i tješiti nagodinu. Članovi su muške ekipe bili Karlo Hlevnjak, Luka Kovač, Leon Bedeković Arnaut i Matej Igrić, a ženske Anja Matovina, Irma Wolf, Tamara Gašparić i Ana Krupski. Voditelj je obiju ekipa Miroslav Samardžić uz mentorstvo Ranka Gojkovića.

Rezultate svih susreta možete vidjeti ovdje.

Miroslav Samardžić, prof.

Badmintonaši
Profesori Miroslav Samardžić i Ranko Gojković

Komentari