Piše: Filip Hlevnjak, 4. g

U dvorani križevačke Gimnazije Ivana Zakmardija Dijankovečkog održano je 1. ožujka županijsko Natjecanje iz odbojke. Odbojkaška ekipa Gimnazije „Fran Galović“ Koprivnica plasirala se na državno u Poreču.

Koprivnički gimnazijalci pobijedili su rezultatom 2 : 1 gimnazijalce iz Križevaca, a zatim i Gimnaziju dr. Ivana Kranjčeva iz Đurđevca rezultatom 2 : 0 te se tako plasirali na prvo državno prvenstvo iz odbojke u povijesti naše škole. Još veću vrijednost uspjehu daje činjenica da Koprivnica nema odbojkaški klub. U ženskoj konkurenciji na državno natjecanje plasirale su se djevojke iz Križevaca. 

Zahvaljujemo Gimnaziji Ivana Zakmardija Dijankovečkog na organizaciji natjecanja, a našim učenicima i profesoru Filipu Šalamonu želimo puno sreće na državnom natjecanju.

Komentari