Pišu: Filip Hlevnjak i Nikola Golubić, 4. g

U dvorani Srednje škole Koprivnica održano je u utorak, 22. siječnja gradsko Natjecanje iz odbojke na kojem su sudjelovale i odbojkaške ekipe Gimnazije „Fran Galović“

U ženskoj konkurenciji natjecale su se učenice svih triju gradskih srednjih škola. Učenice Gimnazije „Fran Galović“ izgubile su od svojih kolegica iz Srednje škole rezultatom 2 : 1. U drugoj utakmici naše su djevojke pobijedile predstavnice Obrtničke škole rezultatom 2 : 0 i tako zauzele drugo mjesto u ukupnom poretku.

U muškoj konkurenciji bile su također tri ekipe. U prvoj utakmici naši dečki pobijedili su rezultatom 2 : 1 Srednju školu Koprivnica, a zatim i Obrtničku školu rezultatom 2 : 0 te se tako plasirali na višu razinu natjecanja.

Zahvaljujemo Srednjoj školi Koprivnica na organizaciji natjecanja, a djevojkama iz Srednje škole i našim dečkima želimo mnogo sreće na županijskom natjecanju.

Ženska odbojkaška ekipa GFG-a 2019.

Komentari