U dvorani Obrtničke škole Koprivnica u ponedjeljak, 3. prosinca 2018. održano je gradsko Natjecanje iz rukometa.

Kod djevojaka natjecale su se učenice Srednje škole Koprivnica i učenice Gimnazije „Fran Galović“. Učenice naše škole pobijedile su svoje suparnice rezultatom 21 : 18.

U muškoj konkurenciji bile su tri ekipe. U prvoj utakmici naši dečki pobijedili su rezultatom 26 : 6 Obrtničku školu Koprivnica. Gimnazija „Fran Galović“ i Srednja škola Koprivnica odigrale su posljednju i finalnu utakmicu u kojoj je naša škola pobijedila rezultatom 26 : 16 te su tako i mladići kao i djevojke prošli gradsko natjecanje. Mentor je objema ekipama bio profesor Filip Šalamon.

Zahvaljujemo Srednjoj školi Koprivnica na dobroj organizaciji natjecanja i ugodnoj atmosferi. Našim djevojkama i dečkima želimo puno sreće na županijskom natjecanju.

Filip Hlevnjak i Fran Geršić (4. g)

 

Komentari