STOLNI TENIS

U ponedjeljak, 26. studenog 2018. održano je gradsko Natjecanje u stolnom tenisu za djevojke i mladiće

Muška ekipa Srednje škole Koprivnica osvojila je prvo mjesto pobijedivši rezultatom 3 : 2 Obrtničku školu te se tako plasirala na županijsku razinu natjecanja.  Bila je bolja i od Gimnazije „Fran Galović“ koju je svladala istim rezultatom. Za našu školu nastupili su Luka Kovač, Fran Maletić, Lovro Šarlija i Ivan Rocek pod vodstvom  profesora Filipa Šalomona. Ženska stolnoteniska ekipa Gimnazije „Fran Galović“, u sastavu Anamarija Vugrin, Mirta Strbad, Barbara Čižmešije i Ana Krupski, također pod vodstvom profesora Filipa Šalomona, nije nastupila zbog izostanka protivnica s Obrtničke i Srednje škole. Tako je automatski izborila prvo mjesto i plasman na županijsku razinu natjecanja.

Mario Požgaj, prof.

KOŠARKA

U dvorani Srednje škole Koprivnica održano je 28. studenog gradsko Natjecanje iz košarke.

Kod djevojaka natjecale su se ekipe Srednje škole Koprivnica i učenice Gimnazije „Fran Galović“. Učenice naše škole pobijedile su protivnice rezultatom 43 : 12. U muškoj konkurenciji nastupile su tri ekipe. U prvoj utakmici naši su dečki pobijedili Obrtničku školu Koprivnica rezultatom 49 : 17. Gimnazija „Fran Galović“ i Srednja škola Koprivnica odigrali su posljednju i finalnu utakmicu u kojoj je naša škola, pobijedivši rezultatom 64 : 23, osigurala nastup na višoj razini natjecanja. Zahvaljujemo Srednjoj školi Koprivnica na organizaciji natjecanja, a našim curama i dečkima želimo puno sreće na županijskom natjecanju.

Filip Hlevnjak 4. g

FOTO: GFG

 

 

Komentari