dav

Rukometaši počeli s pripremama za novu sezonu

U utorak i srijedu, 13. i 14. studenoga, učenici i profesori naše škole bili su gosti rukometaša i rukometašica iz Csurga iz Mađarske u sklopu CHEC projekta

Za početak su nas smjestili u svoju školu, a kasnije smo otišli u sportski centar gdje smo odigrali dvije utakmice protiv Csurga. Igrači su se borili i utakmice su završile dobrim rezultatima. Kasnije su nas odveli na bazene gdje smo, kupajući se, proveli ostatak dana. Sutradan smo posjetili Nacionalni park Csurgo gdje smo se unatoč hladnoći i blatu zabavili. Vodič nas je vodio kroz park i upoznavao nas s prirodom i poviješću Parka. Nakon šetnje vratili smo se u sportski centar gdje smo odgledali još jednu utakmicu.

Oprostili smo se s Csurgom i novim prijateljima i vratili u Koprivnicu.

Marija Gerić, Tereza Kokša, Katja Kukec, Patricija Bačani i Ela Bebek (1. a)

Komentari