U četvrtak, 15. studenoga u multimediji Gimnazije „Fran Galović“ predstavljena je knjiga Promatračica pjesama autorice Lidije Lauš Leščan, profesorice Matematike u našoj školi. Zbirka se sastoji od zanimljivih priča i pjesama. Predstavili su je profesorica Lidija Novosel, predsjednik Ogranka Matice hrvatske iz Đurđevca profesor Nikola Cik i sama autorica. Pročitani su ulomci iz knjige, a čuli smo i multimedijske zvučne zapise u interpretaciji autorice, njezine obitelji i nekih od naših prošlogodišnjih maturanata. Na kraju predstavljanja autorica je pročitala pjesmu Djetetu, svojevrsnu poruku nama učenicima i zaradila velik pljesak.

                                                                                                             Jakov Dolenec i Stjepan Đelekovčan, 2. d

Komentari