Od sutra – 31. listopada 2018. – započinjemo s predstavljanjem filmskog/multimedijskog stvaralaštva koprivničkih gimnazijalaca. Pod velikim odmorom u prizemlju projicirat će se svake srijede učenički uradci i kratko predstaviti autori. Matineja može biti posvećena jednom učeniku ili okupiti tematski odnosno žanrovski povezane radove. Cilj joj je potaknuti učeničko multimedijsko stvaralaštvo i ohrabriti učenike da svoje radove podijele s vršnjacima u školskom prostoru.

Čast da otvori Matineju srijedom ima Hana Belobrk, svestrana i darovita učenica 4. e razreda. Hana je sudjelovala na 23. reviji filmskog stvaralaštva mladeži i u službenoj konkurenciji Four River Film Festivala u Karlovcu. Imat ćete priliku pogledati Hanin kratki dokumentarni film Vlatko Vincek, ali i upoznati njezin glazbeni ukus jer sutra slušamo njezinu playlistu!

Voditelj programa bit će Luka Varmuž (4. a), a sve je organizirala profesorica Maja Pucić u suradnji s nositeljima projekta Medijska gradionica GFG-a.

Ne zaboravite ponijeti užinu kako biste veliki odmor mogli provesti u školi!

Autorica plakata: Maja Pucić, prof.

Komentari