U subotu, 13. listopada 2018. godine učenici naše škole uputili su se u Csurgo u Mađarskoj na Dan za znanost. Organiziran je kao projektna aktivnost u sklopu CHEC-a, projekta u kojem naša škola od prošle godine sudjeluje

U sklopu manifestacije postavljena je i izložba na kojoj su naši učenici sudjelovali svojim crtežima i fotografijama. Osim toga, dio naših učenika aktivno je sudjelovao u Danu za znanost održavši prezentacije. Uz pomoć profesorica Marine Furkes i Marine Njerš odabrali su zanimljive teme i o njima govorili svojim mađarskim kolegama sljedeći učenici: Luka Barešić, Anja Čavljak, Lana Deverić, Katja Homar, Lovro Klobučar, Dea Kostadinović, Anja Rojčević, Mia Sever i Hana Tolić.

Nakon prezentacija mogli smo uživati u izvođenju raznih pokusa koje su nam domaćini pripremili. Odlično smo se zabavili i veselimo se novim projektnim aktivnostima.

Lora Habota, prof.

 

 

Komentari