Učenici i nastavnici Gimnazije „Fran Galović“ koji sudjeluju u Erasmus+ KA 2 projektu „LORESU“ proslavili su Dane Erasmusa (#ErasmusDays) snimanjem videouratka na engleskome jeziku kojim su sebe i školu predstavili svojim kolegicama i kolegama iz drugih zemalja Europske unije. Aktivnost je organizirala profesorica Martina Grgac. Slogan je ovogodišnjih Dana Erasmusa „Ponosni što smo Europljani“, a naši su ga učenici uključili u svoj video.

I diljem Europe građani će sudjelovanjem u brojnim događajima imati priliku doznati više o projektima programa Erasmus+ te se nadahnuti za vlastito sudjelovanje u ovom najvećem programu Europske unije namijenjenom obrazovanju, osposobljavanju, mladima i sportu. Prema riječima organizatora: “Recimo svijetu koliko smo ponosni što smo Europljani, ujedinjeni u različitosti.”

Martina Grgac, prof.

 

Komentari