Ove će se godine u našoj školi pokrenuti školska zadruga i intenzivno raditi na razvijanju poduzetničkoga duha, znanja i vještina potrebnih mladim poduzetnicima

Učenici će učiti kako svoje poduzetničke ideje realizirati ili „prodati“ u korist škole i tako pomoći učenicima slabijega imovnog stanja. Sva događanja povezana s poduzetničkom edukacijom odvijat će se na engleskom jeziku i pozvani su sudjelovati svi oni koji žele brusiti svoje govorne i govorničke sposobnosti, učiti o držanju tijela i prijenosu poruka u kratkom vremenu, pristupanju nepoznatoj osobi, jasnom iznošenju zamisli i još mnogočemu. Pored tog obrazovnog i odgojnog učinka, svi naši zaljubljenici u programiranje, igrice i IT opremu moći će učiti o tom području i saznati kako zapravo stoje stvari s IT idejama i njihovim ostvarenjem.

Probudite poduzetnički duh u sebi! Želite li saznati kako započeti, slijedite poveznicu i pripremite se za poduzetničku školsku 2018./2019.

Miodrag Maričić, prof.

 

Komentari