Filip Hrženjak – bas, Igor Smolek – lead gitara, Dorian Piskor – gitara i vokal… Predstavljamo vam Top Hat! I baš je Dorian, donedavno gimnazijalac (4. d), naša poveznica s novim bendom na koprivničkoj glazbenoj sceni. Evo što je rekao za FRANzine  

“Okupili smo se krajem prošle godine negdje oko Božića kad je Filip (basist) dobio bas. Trenutno sviramo covere bendova kao što su Nirvana, Green Day, Ramones i sl., ali u zadnje vrijeme radimo i na svojim stvarima. Glazba koju slušamo i sviramo je punk rock glazba. Iza nas je trenutno naš nastup u Pixelu, na koji smo jako ponosni s obzirom na to da se spontano dogodio hahaha, uz mnoge probe nismo još imali neke veće gaže jer još uvijek nemamo bubnjara. To smo već pretvorili u foru – mi smo punk bend bez bubnjara i time smo posebni. Trenutno se pripremamo za gažu na FUNK-u u srpnju i jako smo uzbuđeni zbog toga.”

Budući da su sva trojica maturanti (Igor i Filip elektrotehničari), pitali smo Doriana kako će odlazak na studij utjecati na sudbinu benda.

„Pitanje fakulteta uvijek je bilo prisutno i hoćemo li nastaviti svirati, ali došli smo do zaključka da čak i kad odemo svatko svojim putem, nije da ćemo biti odsutni 24/7. Vikendima će se uvijek naći prostora za neku probu, a u prostorima između semestara možda i za koju gažu. Gledamo da sviramo što dulje jer to radimo zato što to stvarno volimo. Čak i da nigdje ne sviramo, nego da se samo nalazimo ovak, nekaj je kaj je nama stvarno super!“

Dečkima želimo da i dalje uživaju svirajući te da upišu željene fakultete! 🙂

 

 

Komentari