Piše: Lucija Jandrašić, 3. f

U srijedu i četvrtak, 2. i 3. svibnja, naši su rukometaši i rukometašice gostovali u Csurgu u sklopu CHEC projekta u kojem naša škola sudjeluje. Razlog okupljanja bili su treninzi i utakmice te druženje. Ugostila nas je partnerska škola Csoknai Virtez Mihaly Reformatus Gimnazium iz Churga.

Krenuli smo iz Koprivnice oko 10 sati i prvo nas je dočekao ručak. Zatim je slijedio kružni trening u dvorani koji su odrađivale prvo djevojke (bočna pokretljivost, skakanje preko vijače, izdržaj na balans dasci), dok su dečki odrađivali kružni trening u teretani (za trbuh, noge, ruke itd.). Nakon treninga slijedila je zabava na bazenima: mogli smo biti u unutarnjim i vanjskim bazenima, u sauni i jacuzziju. U povijesnom parku bila je organizirana zabava uz animatore. Bili smo podijeljeni u šest grupa te smo na svakom dijelu parka imali stanice na kojima smo morali odraditi zadatak, za što smo dobivali bodove (gađanje boce lopticom, dodavanje balonom punim vode, crtanje zatvorenih očiju i pogađanje itd.). Na kraju dana večerali smo i odmarali se u studentskom domu. Sutradan nakon doručka odigrali smo utakmice. Prvo su igrale djevojke, a zatim mladići. U oba susreta naša je škola bila bolja i odnijela pobjedu.

Nakon utakmica i sadržajnog programa u Csurgu vratili smo se u Koprivnicu u večernjim satima.

FOTO: Lucija Jandrašić, 3. f

 

Komentari