dav

U Križevcima je 16. travnja održano županijsko Natjecanje iz atletike za mladiće i djevojke. Ove godine nastupio je rekordan broj ekipa, šest ženskih i sedam muških. U jakoj konkurenciji naši mladići i djevojke uspjeli su izboriti prva mjesta, a time i prolazak na završnicu državnog prvenstva koje će se održati 9. i 10. svibnja 2018. u Splitu.

Ovo je velik uspjeh Gimnazije „Fran Galović“ jer nakon mnogo godina na završnicu državnog prvenstva iz atletike idu i djevojke i mladići.

Za Gimnaziju su nastupile djevojke Sara Delimar, Kaja Sertić, Petra Ivković, Hannah Vuljak, Dunja Galinec, Gabriela Vrabec, Stella Lončarić, Dorotea Čvagić, Angelika Marija Pejić i Ines Kolar te mladići Martin Vedriš, Fran Bedeković Arnaut, Luka Liklin, Benedikt Lazar, Davor Sinjaković, Filip Hlevnjak, Marko Gregurec,  Albert Rušak, Mario Ratković i Luka Šostarić (koji danas ima i rođendan:)).

Mentorica muške ekipe bila je profesorica Natalija Šalamon, a ženske ekipe profesorica Marina Tomac-Rojčević.

 

Komentari