Broj gimnazijalaca koji putuju u Poreč na završna sportska nadmetanja neprestano se povećava

U Virovitici je 28. ožujka održano regionalno rukometno natjecanje na kojem su sudjelovale četiri ekipe. U prvoj su utakmici snage odmjerile učenice iz Čakovca i Virovitice, Virovitica je pobijedila i prošla prvi krug. U sljedećoj utakmici igrale su učenice iz Varaždina i naše gimnazijalke, a pobjedu su odnijele Koprivničanke. Utakmica za treće i četvrto mjesto vodila se između poraženih Čakovca i Varaždina.
U finalu Koprivničanke su uz malo muke savladale Viroviticu i plasirale se na završnicu u Poreč.

Boje Gimnazije „Fran Galović“ branile su učenice Katarina Borac, Lana Brkić, Vita Domijan, Helena Marija Mikulčić, Karla Paleka, Elena Popović, Ana Sikavica, Gabriela Vrabec, Hannah Vuljak, Nika Strahija, Klara Kokša, Lea Jurić, Ines Kolar i Lucija Jandrašić, a mentor im je profesor Filip Šalamon.

 

Komentari