U Virovitici 21. ožujka održano je regionalno rukometno natjecanje na kojem su sudjelovale četiri srednjoškolske ekipe, i to iz Čakovca, Koprivnice, Slatine i Varaždina.

U prvoj su utakmici odmjerili snage učenici iz Čakovca i naši gimnazijalci, a Koprivničanci su pobijedili i prošli prvi krug. U sljedećoj utakmici, između Varaždina i Slatine, pobjedu je odnio Varaždin. Utakmica za treće i četvrto mjesto se vodila između poraženih Čakovca i Slatine.

U završnoj utakmici, finalu, Koprivnici je na putu do Poreča ostao samo Varaždin. Nakon mukotrpnih 30 minuta utakmice mladi Koprivničanci jednim su pogotkom razlike savladali Varaždin te prvi put u povijesti škole naša muška rukometna ekipa ide na završnicu u Poreč.

Gimnaziju su predstavili učenici Patrik Ivačić, Benedikt Lazar, Dino Milošević, Filip Šijak, Fran Kosmač, Franko Golčić, Karlo Sabolić, Kristijan Vlašić, Leon Piskač, Marko Žarić, Matej Behin i Noel Ujlaki, a mentor im je profesor Filip Šalamon.

Matej Behin, 4. f

Komentari