U Križevcima se 2. ožujka održalo županijsko Natjecanje iz košarke. Natjecale su se učenice Gimnazije „Fran Galović“ iz Koprivnice, Gimnazije dr. Ivana Kranjčeva iz Đurđevca i Gimnazije Ivana Zakmardija Dijankovečkog iz Križevaca.

Za našu školu igrale su Marta Hrastić, Sara Kopričanec, Ana Kokša, Sara Delimar, Sara Sušanj, Karla Slamić, Doris Hegedušić, Jelena Triplat, Katarina Krstanović i Dora Kovačić, a mentor učenicama bio je profesor Filip Šalamon. Prvu utakmicu odigrale su učenice naše škole protiv Križevčanki i pobijedile. U drugom susretu naše su djevojke izgubile od Đurđevčanki. Treću utakmicu odigrale su učenice škola iz Đurdevca i Križevaca, a pobijedile su đurđevačke gimnazijalke. Prvo mjesto osvojile su učenice iz Đurdevca, druge su bile učenice naše škole, a treće Križevčanke.

Natjecanje je trajalo od 10 ujutro sve do 15 sati. Nakon dodjele priznanja svi zajedno otišli su na ručak i zabavno druženje.

Stela Galović, 1. c

Komentari