Piše: Hana Živko, 2. b

Jeste li znali da postoji projekt pod nazivom Mala škola medijacije koji provodi Udruga za podršku žrtvama i svjedocima u suradnji sa Srednjom školom Ludbreg te da sve financira Europska unija? Naime, drugi dio projekta „(Ne) budi mi (ne)prijatelj!“ ima svoj nastavak u obliku Male škole medijacije, gdje će biti mnoštvo radionica, druženja, novih poznanstva, doživljaja, a i ugodnog odmora! 🙂 Mala škola održat će se u Lovranu od 3. do 7. travnja 2018. godine. Jedino što morate napraviti da vas odaberu jest napisati kreativno motivacijsko pismo i sastavak na jednu od ponuđenih tema, da procijene koliko ste zainteresirani, a sve detaljnije možete saznati ovdje.

Želim vam malo one hrabrosti potrebne da se odlučite probati nešto novo i kažete si kasnije: Ovo je stvarno vrijedjelo! Puno sreće! 🙂

Komentari