U utorak, 20. veljače, u Čakovcu je održano poluzavršno Natjecanje iz badmintona. Našu su školu predstavljale i muška i ženska ekipa, no nisu bile dovoljno jake da se izvuku iz ralja odličnih Čakovčana. Za žensku ekipu igrale su Lucija Frančić, Petra Bojanić i Petra Lozo zajedno s rezervnom igračicom Irmom Wolf, a za mušku Jan Barić, Matija Gašpari, Leon Bedeković Arnaut i zamjenski igrač Luka Kovač. Naše djevojke nisu uspjele ponoviti uspjeh iz 2016. godine kada su se plasirale na državno natjecanje te su, kao i mladići, osvojile zavidno drugo mjesto. Iako većina njih ne može reći: „Bit će bolje dogodine.“ jer su učenici četvrtog razreda i ovo im je bila zadnja prilika za sudjelovanje na državnom, nije im žao. Zabavili su se, međusobno se bodrili i navijali.

Mentori su učenicima profesori Miroslav Samardžić i Ranko Gojković.

Petra Lozo i Jan Barić

Komentari