Županijska smotra LiDraNo 2018. održana je 16. veljače u Križevcima u Osnovnoj školi “Vladimir Nazor”, a u organizaciji su sudjelovale Srednja škola Ivan Seljanec i Osnovna škola Ljudevita Modeca.

I ovaj je LiDraNo okupio učenike osnovnih i srednjih škola koji su se istaknuli literarnim, dramsko-scenskim i novinarskim stvaralaštvom. Među njima bili su i  koprivnički gimnazijalci Matija Gašpari, Marta Hrastić, Bartol Kekez, Petar Kukec, Maja Loborec i Luka Varmuž. Naši su učenici postigli odlične rezultate: Matija Gašpari (4. b) plasirao se na državnu smotru izvedbom Skupova monologa. Za državnu smotru u kategoriji samostalnih novinarskih radova predložen je intervju Bartola Kekeza (3. a). Naš školski list FRANzine također je predložen za državni LiDraNo u Primoštenu – i u tiskanom obliku i kao “online” magazin (glavna urednica: Magdalena Dedić).

Komentari