Naša profesorica Bojana Habek gostovala je danas u emisiji Hrvatske radio-televizije Dobro jutro, Hrvatska. Povod je titula najmentorice iz matematike koju je osvojila prošle godine na Ininu natječaju.

„Zamolili su me da ukratko objasnim što za mene znači titula najmentorice iz matematike 2016. To gostovanje bilo je za mene novo i pozitivno iskustvo i jako mi je drago što je INA odlučila dati podršku nastavnicima STEM područja kako bi svojim učenicima što uspješnije prenijeli svoju ljubav prema tim predmetima. Isto je tako pohvalno osmišljeno natjecanje Junior Freshhh koje također ima za cilj popularizaciju prirodnih znanosti“, rekla je profesorica Habek koja je proglašena i najprofesoricom naše škole u  školskoj godini 2016./2017.