Ove je godine Interliber slavio 40 godina svojega postojanja. Tim povodom pripremljeno je mnoštvo zanimljivih i edukativnih sadržaja, a na jednom su sudjelovali i učenici naše škole. Riječ je o kvizu pod nazivom High Five. Kviz je to općeg znanja koji je sadržavao nekoliko kategorija (književnost, mitologija…). Ove je godine prvi put održan, no usprkos tome privukao je mnoštvo škola, što osnovnih, što srednjih.  Našu je školu predstavljao tim Galovići: Dorotea Buhanec (3. c), Lana Varga (3. b), Jan Barić (4. b), Bruno Harambaša (4.  b) i Luka Varmuž (3. a). Svaka je grupa imala uređaj pomoću kojega je trebala pritisnuti jedan od četiriju ponuđenih odgovora. Svaka je grupa imala uređaj pomoću kojega je trebala pritisnuti jedan od četiriju ponuđenih odgovora. U mnoštvu ekipa naši su gimnazijalci briljirali. Osvojili su drugo mjesto i još jednom pokazali svoje znanje. Kao nagradu svi su sudionici dobili malen znak pažnje i poziv da se i iduće godine pridruže kvizu. Nakon što su se iskazali, uz pratnju profesorice Anke Simović prošetali su Velesajmom i, naravno, kupili pokoju knjigu.

Luka Varmuž, 3. a

 

Komentari