Po običaju Koprivnica je i ove godine uz koncert proslavila svoj rođendan. Naime, 4. studenog  1356. godine Koprivnica je proglašena slobodnim kraljevskim gradom tako da je ovo već 661. rođendan našeg grada. Ovoga puta mogli smo uživati uz Gibonnija koji je održao koncert u našoj dvorani. Skupio se velik broj ljudi, a mnogi su došli i znatno prije početka koncerta kako bi zauzeli sjedeća mjesta. Gibonnijeve pjesme svima su dobro poznate tako da je publika uživala u svakoj izvedbi. Svjetlosni efekti bili su uistinu dojmljivi, davali su osjećaj veličine prostora i pridonijeli atmosferi svake pjesme. Koncert je bio uspješan kao i onaj prije sedam godina kada je Zlatan Stipišić Gibonni, također za Dan grada, posjetio našu gimnaziju. S veseljem smo proslavili rođendan Koprivnice i radujemo se sljedećoj godini kada će nam Grad pripremiti nešto novo.

Magdalena Dedić, 4. b

FOTO: Marko Posavec / Drava.info

Komentari