U četvrtak, 28. rujna, u Pixelu je otvorena izložba „Crtam, dakle jesam“ na kojoj su gimnazijski talenti dobili priliku pokazati svoje umijeće likovnog izražavanja. Naime, likovna grupa „Kult genija“ koju vodi profesorica Iva Bolfek predstavila se izborom reprezentativnih radova. U 20 sati izložba je nakon kratkog govora profesorice Ive Bolfek bila i službeno otvorena. Otvorenju su prisustvovali gimnazijalci, ljubitelji umjetnosti te prijatelji i obitelji crtača. Bilo je lijepo vidjeti radove mladih i uvjeriti se kako je umjetnost još uvijek važan dio kulture i svakodnevnog života. Naredna tri tjedna na zidovima Pixela možete vidjeti radove, a uz to uživati u dobroj glazbi i nekom napitku. Svoje radove izložili su: Daria Dautović, Ira Andrea Potnar, Petra Lajnesek, Borna Cvrtila, Lana Baričević, Ana Uremović, Lovro Hajster, Lara Vondraček, Ema Božek, Tihana Vrban, Fran Tadić, Lana Savić, Magdalena Dedić, Karla Laloš i Sara Maljak. Posjetite izložbu i tko zna, možda vas potakne da i sami započnete stvarati mala umjetnička djela.

Magdalena Dedić, 4. b

 

Komentari