Nakon iznimno uspješne sezone Dramski studio Ludens teatra priprema se za 8. izdanje Vikenda amaterskog kazališta

 

Prvi vikend u lipnju (3. i 4. lipnja) u koprivničkom Domu mladih rezerviran je za 8. VAK – Vikend amaterskog kazališta koji pripremaju polaznici Dramskog studija Ludens teatra. U dva festivalska dana publika će moći vidjeti predstave koje su tijekom godine pripremali polaznici.

Na festivalu će u subotu u 18:00 sati biti izvedena predstava „Strawberry fields“ srednje skupine (Tišina u ulici) i u 20:00 sati predstava „Čelične magnolije“ Amaterskog kazališta iz Gospića. Drugi dan 8. VAK-a započinje u 17:30 kada je na rasporedu otvaranje izložbe scenografske radionice pod nazivom „Što se krije iza paravana“. Slijedi predstava „Neobična šuma“ najmlađe skupine (Žute lisice) u 18:00 sati, a festival će zatvoriti Kaotis teatralis predstavom „Ispod površine“ u 19:00 sati.

Ulaz je na sve predstave besplatan, a ovim će festivalom završiti sezona za polaznike Dramskog studija, dok Ludens teatar priprema još jedan festival u srpnju.

Ena Bebek

Komentari