Na današnji se dan diljem Hrvatske slavi završetak nastave za maturalne razrede. Svečano je bilo i u našoj gimnaziji. Maturanti 4. a, b, c, d, e, f i g razreda oprostili su se od svojih profesora i školskih kolega prigodnim programom u sportskoj dvorani, a istovremeno je bilo i vrlo živahno i emotivno. Svaki je razred imao svoju glazbeno-scensku točku i završni govor te su na kraju svi zajedno zaplesali u velikome kolu uz taktove pjesme „Kad se prijatelji rastaju“. U nastavku pogledajte fotografije sa završne priredbe.

Tihana Klajzner, prof.

Društvene mreže i medijski portali preplavljeni su fotografijama i videozapisima, a poveznice potražite na FB-stranici FRANzine.

FOTO: Patricia Rašan i Mirta Sabol

Želi li tko originalne fotografije u kvalitetnijem izdanju, može nam se javiti na franzine.gfg@gmail.com.

 

Komentari