Na Danu otvorenih vrata učenici 1. e i 1. g razreda pred brojnom su publikom utjelovili Rimljane, a mentorica im je bila profesorica Danijela Feliks.

Donosimo nekoliko komentara Rimljana:

Lana Kovač, 1. e: „Dan otvorenih vrata  jako mi se svidio zato što sam imala priliku naučiti i iskusiti nešto novo. Sudjelovala sam u prikazivanju Rimljana koje je pripremila profesorica Feliks i dobila vrlo pozitivne komentare publike.”

Lea Miloš, 1. e: „Na Danu otvorenih vrata posebno me se dojmila naša latinska radionica jer sam naučila mnogo o starim Rimljanima te sam jednog čak i utjelovila. Dojmovi publike bili su odlični i sretna sam što sam sudjelovala u toj radionici.”

Dorian Komljenović, 1. g: „Projekt u kojem smo ‘oživili’ život starih Rimljana jako mi se svidio zato što smo vrlo realistično predočili njihov život. Prisutni su, nadam se, puno naučili. Stvarno se nadam da će se ovakav način predstavljanja nastavnih sadržaja nastaviti jer je drugačiji.”

Dino Jakopanec, 1. g: „Glumeći Rimljanina, uživao sam i bilo mi je super. Inače kada moram tako nešto glumiti imam tremu, ali ovog puta treme nije bilo.”

Komentari