U Vinkovcima je od 2. do 5. svibnja  održano državno Natjecanje i smotra iz fizike na kojem su sudjelovali i učenici naše Gimnazije. Među šesnaest najboljih učenika iz cijele Hrvatske u svoje kategorije plasirali su se učenici prvog razreda prirodoslovno-matematičke gimnazije Luka List (1. d) i Monika Ranilović (4. d).

Čestitamo Luki na ovogodišnjem drugom državnom natjecanju (kemija i fizika) i Moniki na njezinu trećem uzastopnom sudjelovanju na državnom Natjecanju iz fizike na kojem je osvojila osmo mjesto. Mentori iz fizike bili su profesori Marko Vargović i Danijel Kolarić.

Lukina mentorica iz kemije bila je profesorica Radmila Moferdin uz čiju je pomoć osvojio četvrto mjesto na državnom Natjecanju koje se održalo u Svetom Martinu na Muri od 25. do 28. travnja.

Danijel Kolarić, prof.

Komentari