Piše: Ivan Sršić, 4.c

Sportskog duha jučer nije nedostajalo u dvorani Gimnazije „Fran Galović“. Uz pune tribine i gromoglasan pljesak održalo se 21. veljače 2017. županijsko Natjecanje u rukometu. Natjecatelji su bile ekipe iz četiriju škola – Gimnazije „Fran Galović“ Koprivnica uz vodstvo profesora Filipa Šalamona, Gimnazije Ivana Zakmardija Dijankovečkoga Križevci uz vodstvo profesorice Magdalene Markešić i profesora Ante Tomasa, Gimnazije dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac uz vodstvo profesorice Ivančice Sabolić i Strukovne škole Đurđevac uz vodstvo profesora Luke Šarića.

Odigrano je šest vrlo napetih utakmica, a prva su mjesta osvojile i muška i ženska ekipa naše škole. Djevojke iz Đurđevca osvojile su drugo, a ekipa iz Križevaca treće mjesto. U kategoriji mladića drugoplasirani su Križevčani, a Đurđevčani trećeplasirani. Uz pokoji pad i faul, promašeni gol ili žuti karton, nasmijanih lica bilo je napretek. A to je najbitnije, zar ne?

Foto: Ivan Sršić

Komentari